mail: torun@manufaktura-cukierkow.pl Tel. 669-919-969

Pakiety:

 

PAKIET 10ZŁ/osoba–  Jesteście obserwatorami powstawania wzoru w cukierkach. Macie możliwość zaspokojenia swojej ciekawości powstawania słodyczy. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków oraz małego lizaczka. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

PAKIET 14ZŁ/osoba– Obejrzycie produkcję lizaków na tradycyjnych drewnianych patyczkach. Różne kształty i kolory to na pewno coś co zapamiętacie na długo. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków, małego lizaczka oraz średniej wielkości jeszcze ciepłego prosto z produkcj! Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

PAKIET 15ZŁ/osoba– Co powiecie na zostanie Cukiernikiem? U nas to możliwe! Po części pokazowej każde z was ukręci swojego własnego lizaka. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków oraz ukręconego przez siebie lizaka. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 35 osób.

 

 

 

Copyright Manufaktura Cukierków 2018

Wszystkie nasze produkty są produkowane ręcznie. Nie posiadają produktów pochodzenia zwierzęcego oraz są bezglutenowe. Bazujemy na naturalnych składnikach.