mail: torun@manufaktura-cukierkow.pl Tel. 669-919-969

Warsztaty dla grup zorganizowanych- Słodkie wrażenia gwarantowane !

 

Zapraszamy serdecznie Grupy zorganizowane na niezwykle słodką wycieczkę do Manufaktury Cukierków.

 

 

Manufaktura Cukierków to bajeczne miejsce, gdzie każde dziecko może zamienić się w małego cukiernika. Używając metod wytwarzania słodyczy z XVI wieku grupy zorganizowane mogą własnoręcznie ukręcić swojego lizaka !

 

Przygotowaliśmy 3 pakiety:

 

PAKIET 10ZŁ/osoba–  Jesteście obserwatorami powstawania wzoru w cukierkach. Macie możliwość zaspokojenia swojej ciekawości powstawania słodyczy. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków oraz małego lizaczka. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

 

PAKIET 14ZŁ/osoba– Obejrzycie produkcję lizaków na tradycyjnych drewnianych patyczkach. Różne kształty i kolory to na pewno coś co zapamiętacie na długo. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków, małego lizaczka oraz średniej wielkości jeszcze ciepłego prosto z produkcj! Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

 

PAKIET 15ZŁ/osoba– Co powiecie na zostanie Cukiernikiem? U nas to możliwe! Po części pokazowej każde z was ukręci swojego własnego lizaka. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków oraz ukręconego przez siebie lizaka. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 35 osób.

 

 

W każdym z pakietów Opiekunowie nie płacą. Zapisujemy grupy telefonicznie na terminy od poniedziałku do piątku od 10 do 18. Rezerwacji należy dokonać na tydzień przed przybyciem. Płatność na miejscu gotówką bądź kartą Wystawiamy również faktury na miejscu.

 

Dlaczego warto nas wybrać ?

Ponieważ jesteśmy jedyni w Toruniu w branży cukierniczej dający możliwość czynnego uczestnictwa zainteresowanym zrobieniem własnej słodkości. Nasze produkty są naturalne, nie posiadają w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego oraz są totalnie bez glutenu. Idealne dla alergików!

 

WIĘC NIE CZEKAJ DŁUGO I ZADZWOŃ DO NAS! ODPOWIEMY NA WSZELKIE NURTUJĄCE WAS PYTANIA 🙂

 

TEL. 669-919-969

 

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ ! 

 

Copyright Manufaktura Cukierków 2018

Wszystkie nasze produkty są produkowane ręcznie. Nie posiadają produktów pochodzenia zwierzęcego oraz są bezglutenowe. Bazujemy na naturalnych składnikach.