mail: torun@manufaktura-cukierkow.pl Tel. 669-919-969

Warsztaty dla dzieci – atrakcje dla szkół i grup zorganizowanych

Dzieci będą zachwycone, dowiadując się, w jaki sposób powstają nasze słodkości. Przygotowaliśmy różne atrakcje dla grup zorganizowanych, w ramach których można obejrzeć cały proces powstawania cukierków bądź lizaków, a także uczestniczyć w warsztatach kręcenia lizaków. Uważamy, że takie warsztaty dla dzieci to okazja do nauki poprzez zabawę. W trakcie zajęć dowiadują się one między innymi o historii powstawania słodyczy, a na sam koniec zostają obdarowane cukiereczkami, aby przez dłuższy czas towarzyszyły im pozytywne wspomnienia z tej słodkiej wyprawy.

Wyjątkowe atrakcje dla szkół w mieście Toruń

Zapraszamy do odwiedzenia Manufaktury Cukierków placówki nie tylko z Torunia. Zorganizowanie wycieczki do naszego miasta to doskonały pomysł na spędzenie iście smacznego i twórczego dnia. Nasze warsztaty dla dzieci idealnie wpisują się w program każdej wycieczki, a dzięki naszym słodkością na pewno Toruń zacznie się wam kojarzyć również z Manufakturą Cukierków. Poza odwiedzeniem cudownych atrakcji starego miasta, dzieci na pewno chętnie dowiedzą się czegoś nowego o cukierkach. Często także opiekunowie cieszą się na takie atrakcje dla szkół. W końcu nie co dzień ma się okazję zobaczyć, jak powstają słodkości XVI wieczną metodą.

Warsztaty dla dzieci – kilka opcji

By sprostać oczekiwaniom różnych grup zorganizowanych, stworzyliśmy kilka pakietów dla odwiedzających Manufakturę Cukierków w mieście Toruń. Chcemy bowiem umożliwić uczestnictwo w warsztatach wszystkim grupom zorganizowanym, które mają ochotę dowiedzieć się, jak wygląda znana od wieków metoda produkcji cukierków.

 

 

Warsztaty dla grup zorganizowanych- Słodkie wrażenia gwarantowane !

 

 

 

Zapraszamy serdecznie Grupy zorganizowane na niezwykle słodką wycieczkę do Manufaktury Cukierków.

 

Manufaktura Cukierków to bajeczne miejsce, gdzie każde dziecko może stać się małym cukiernikiem . Używając metod wytwarzania słodyczy z XVI wieku grupy zorganizowane będą mogły własnoręcznie ukręcić swojego lizaka !

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponieważ jesteśmy jedyni w Toruniu w branży cukierniczej dający możliwość czynnego uczestnictwa zainteresowanym zrobieniem własnej słodkości. Nasze produkty są naturalne, nie posiadają w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego oraz są totalnie bez glutenu. Idealne dla alergików!

 

 

PAKIETY:

 

 

 

 

PAKIET MAŁY (10 ZŁ/osoba)–  Jesteście obserwatorami powstawania wzoru w cukierkach. Macie możliwość zaspokojenia swojej ciekawości powstawania słodyczy. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

 

 

 

 

 

PAKIET ŚREDNI (14 ZŁ/osoba)– Obejrzycie produkcję lizaków na tradycyjnych drewnianych patyczkach. Różne kształty i kolory to na pewno coś co zapamiętacie na długo. Każdy uczestnik otrzymuje od nas rożek z mix’em smakowym cukierków oraz średniej wielkości,jeszcze ciepłego lizaka prosto z produkcji! Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 50 osób.

 

 

 

 

 

 

PAKIET DUŻY (15 ZŁ/osoba)– Co powiecie na zostanie Cukiernikiem? U nas to możliwe! Po części pokazowej każde z was ukręci swojego własnego lizaka. Każdy uczestnik otrzymuje od nas kręconego przez siebie lizaka oraz pamiątkowy dyplom Małego Karmelarza. Czas trwania do 1 godziny dla maksymalnie 35 osób.

 

 

 

 

 

W każdym z pakietów Opiekunowie nie płacą. Zapisujemy grupy telefonicznie na terminy od poniedziałku do piątku od 10 do 18. Rezerwacji należy dokonać minimum na tydzień przed przybyciem. Płatność na miejscu gotówką bądź kartą Wystawiamy również faktury na miejscu.

 

 

WIĘC NIE CZEKAJ DŁUGO I ZADZWOŃ DO NAS! ODPOWIEMY NA WSZELKIE NURTUJĄCE WAS PYTANIA 🙂

 

TEL. 669-919-969

 

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ ! 

 

Copyright Manufaktura Cukierków 2018

Wszystkie nasze produkty są produkowane ręcznie. Nie posiadają produktów pochodzenia zwierzęcego oraz są bezglutenowe. Bazujemy na naturalnych składnikach.